Township Apk İndir – Para Hileli Mod V7.9.0

Zengin olmayı seviyor musun? Kendinize ait bir şehir inşa etmek ve büyük bir belediye başkanı olmak ister misiniz? Arazinizi uygun şekilde planlayın, iş verimliliği türünü seçin,… Hiç büyük bir şehrin refahına karar verme hakkına sahip olmayı hayal ettiniz mi? Aslında, Playrix Games yayıncısının sizi Township’in sanal dünyasına götürmesine ve şu anda bu hayali gerçekleştirmenize yardımcı olmasına izin veremezsiniz ! sende Hileli Township İndir eğlen.

Yetiştirme, hayvancılık, ticaret

Oyununuz yükseltme modunu takip edecek ve her seviye atladığınızda ilgili öğelerin de kilidi açılacaktır. Oyuna girdiğinizde bir arsa alacaksınız. Ve tüm gelişme tarımdan geliyor, şehriniz de öyle. Buğday, mısır, lahana gibi mahsullerin yetiştirilmesiyle başlayacaksınız… ve sığır, koyun, domuz, tavuk vb. Hayvan yetiştiriciliği ile başlayacaksınız. Doğrudan satabileceğiniz, kümes hayvanları için yiyecek olarak veya hammadde olarak kullanabileceğiniz mahsuller diğer gıda işleme için. Hayvanlara da temel ürünler verilecek. Ürünleri doğrudan satabilir veya diğer işletmeler için hammadde olarak kullanabilirsiniz. Çiftlik inşası veya işleme, arazi ıslahı ve ağaç dikme, çiftlik dekorasyonları gibi aşamaların başarılı bir şekilde tamamlanması halinde … büyük bir deneyim kazanacaksınız ayrıca

Daha yüksek bir seviyeye ulaştıktan ve makul miktarda para kazandıktan sonra, yün, waffle, fırın, restoran vb. Gibi diğer öğeleri takas edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, binaları inşa etmek için çok para harcamak. ve çiftlikteki kendi kendine yeten malzeme ile yatırımınızı hızlı bir şekilde alacak ve daha da fazla kâr elde edeceksiniz.

Arazinizi genişletin ve daha fazla alanda iş yapın. Büyük miktarda paranız olduğunda, eğlence parkları, parklar, hayvanat bahçeleri gibi inşaat projelerine yaptığınız yatırımı artırabilirsiniz. Ayı, aslan veya zürafa gibi hayvanları ithal edebilirsiniz. Ayrıca sevimli evcil hayvanları da yetiştirebilir ve yetiştirebilirsiniz. Hatta Özgürlük Heykeli, Eyfel Kulesi, Big Ben gibi ünlü binaları ve ülkenin farklı birçok ünlü sembolünü inşa ederek dünyayı şehrinize bile getirebilirsiniz.

Tarımsal, endüstriyel ve ticari faaliyetlerin yanı sıra şehrinize yakın bölgede madencilik de organize edebilirsiniz. Orada sandığınızdan daha fazla sürpriz yakalayabilirsiniz! Belki, neyse ki, eski bir eseri kazabilir ve onu son derece yüksek fiyatlarla satabilirsiniz? Ayrıca dünyadaki diğer oyuncularla da etkileşime girebilirsiniz. Çevrimdışı bu oyunda harika şeyler yaşamak için arkadaş edin ve diğer oyuncularla tanışın! Şİmdi Hileli Township İndir Eğlenmene bak

Sistem Gereksinimleri:

Sürümü:7.9.0
Boyutu:151MB
Gereken Android Sürüm:4.2 Ve Sonrası

İndirme Linkleri:

Buraya Tıklayarak Direkt İndirebilirsiniz

Daha Fazla Oyun İçi Görsel

Ayrıca Bu Oyunlarımızda Dikkatinizi Çekebilir

The Catapult 2 Apk İndir

Idle Arks: Build At Sea Apk İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir